Donderdag 16 juni: debat over problemen rond voetbal

Op donderdag 16 juni is er, op initiatief van de VVD, een debat over de problemen van de laatste tijd rond het voetbal in onze gemeente. Zo waren er recent incidenten rondom een aantal wedstrijden, zijn uitsupporters de komende twee jaar niet welkom bij derby's en werd de huldiging van kampioen VV Katwijk op het gemeentehuis verboden.

In onze gemeente is de burgemeester portefeuillehouder Veiligheid. Dat betekent dat hij namens het college van B&W aanwezig zal zijn bij het debat. Tijdens het debat, dat begint om 21.15 uur, is het mogelijk om op de publieke tribune aanwezig te zijn of in te spreken in de vergadering. Meer informatie daarover is te vinden via de website van de Gemeente Katwijk.

De VVD wil dat het bezoeken van een voetbalwedstrijd leuk en gezellig is voor iedereen. Daarom vinden we het belangrijk om te bespreken hoe we dit in de toekomst weer mogelijk kunnen maken. Onze idee├źn hierover zullen we donderdag naar voren brengen.