Word lid van de VVD!

Weet jij het vaak beter? Heb je ideeën hoe we Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg nog mooier kunnen maken? Of wil je meedenken over zaken die in onze gemeente spelen? Word dan lid van de VVD!

Woorden bouwen geen huizen, buurten knappen zichzelf niet op en onze straten worden niet vanzelf veiliger. Daar zijn optimisten voor nodig die hun handen uit de mouwen steken. Onze leden zijn betrokken inwoners die de gemeente goed kennen en bereid zijn om daarover mee te denken. Dankzij hen hebben we voor de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar een mooi verkiezingsprogramma en een goede kandidatenlijst.

Maar hoewel we een grote achterban hebben - landelijk stemt ruim 20% VVD in onze gemeente - kunnen we zeker nog meer mensen gebruiken die met ons meedoen. Samen zorgen we voor een sterke VVD in onze gemeente!

Dit zijn de voordelen van een lidmaatschap van de VVD:

✅ Bouw en vergroot je netwerk.
✅ Praat, denk en beslis mee over de toekomst van ons land.
✅ Krijg toegang tot 100+ evenementen.
✅ Volg de beste trainingen van de beste trainers.
✅ Steun het liberalisme en word zo actief als je zelf wilt!
✅ Ontvang als eerste het politieke en bestuurlijke nieuws.

Wil je niet alleen lid, maar ook politiek actief worden? Check dan onze oproep daarvoor: https://www.vvd.nl/raadslid-in-jouw-gemeente/.